środa, 4 stycznia 2017

- Bazarek dla podopiecznych Pani Ani -

BAZAREK 
Postanowiłam po raz kolejny zrobić bazarek dla Przytuliska u Pani Ani - Gliwice Ta wspaniała kobieta w wieku 80 lat miała odwagę założyć przytulisko...
Pomaga każdemu kotu, który ma straszną czasami przeszłość. Robi to na własną rękę dlatego potrzebuje pomocy a my zwracamy się o prośbą w licytacji przedmiotów na bazarku, którego całkowity dochód będzie przeznaczony dla kotów które są obecnie i będą w przyszłości pod opieką Pani Ani. Niektóre znalazły swój dom ale niestety KOCICH BIED ciągle przybywa. Wiadomo, że różne organizacje pomagają jednak ta pomoc jest potrzebna stale
„PRZYTULISKO PANI ANI
To miejsce jak Pani Ani mówi szczególne, bo tutaj koty które doznały krzywdy od człowieka, maja swoje bezpieczne miejsce. Nie muszą sie bać, że ''tak zwany dobry człowiek'' wyrzuci je z ich piwnicy w której miały swoje miejsce, nie muszą sie martwic, że ''ten sam dobry człowiek zamknie drzwi klatki schodowej i zamarzną'' nie muszą sie martwić, że jak będą chore, to nikt im nie pomoże, kiedy cierpią.
Bo tutaj dzięki Pani Ani mają wszystko bezpieczne miejsce, dobre jedzenie i opiekę weterynaryjną, ale co najważniejsze WIELKĄ MIŁOŚĆ PANI ANI.
Do tego jednak dochodzi realna prawda, utrzymanie przytuliska kosztuje, to jest czynsz, światło. środki czystości jedzenie, usługi weterynaryjne. Prosimy o wpłaty i pomoc w utrzymaniu tego miejsca, aby koty które nie miały szczęścia trafić na dobrego człowieka, mogły mieć AZYL U PANI ANI.” ~ Bezpieczna łapaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aby komentować nie musisz się rejestrować zostaw chociaż imię opcja - nazwa -

Copyright © 2016 Obrazem w słowo , Blogger