niedziela, 29 stycznia 2017

- Bazarek kolejna edycja -

Już wkrótce ruszam z nowym bazarkiem na facebook https://www.facebook.com/events/1818044598464418/?active_tab=discussion

Kolejny bazarek zaczniemy 14.02.2017 tak to dzień walentynek, miłości otwórzmy więc swoje serca i dla kotów potrzebujących pomocy.

Pieniądze te zostaną w całości przeznaczone na dokarmianie, leczenie kotów, znajdujących się w Przytulisku u Pani Ani - Gliwice. Ta a wspaniała kobieta w wieku 80 lat miała odwagę założyć przytulisko. Pomaga każdemu kotu, który ma straszną czasami przeszłość, przygarnia je z ulicy, trafiają tam najczęściej ponieważ ludziom kot się znudził, albo starsza osoba zmarła więc mieszkanie zabiera rodzina i kota trzeba wyrzucić jak przedmiot itd.. Robi to na własną rękę dlatego potrzebuje pomocy a my zwracamy się o prośbą w licytacji przedmiotów na bazarku, którego całkowity dochód będzie przeznaczony dla kotów które są obecnie i będą w przyszłości pod opieką Pani Ani. Niektóre znalazły swój dom ale niestety KOCICH BIED ciągle przybywa. Wiadomo, że różne organizacje pomagają jednak ta pomoc jest potrzebna stale. Miasto nie pomaga Pani Ani tłumacząc to tym, że od tego jest schronisko i powinna koty tam oddać, a jeżeli nie chce to znaczy że jest to jej prywatna sprawa!."

Gdy przeczytałam o Pani Ani, uważam ją nie tylko za anioła na ziemi ale za moją mentorkę… dzięki niej poznałam wspaniałe uczucie w momencie ofiarowania pomocy, pomimo przeciwności czy nierozumiejących „spojrzeń”.

„PRZYTULISKO U PANI ANI
To miejsce jak Pani Ani mówi szczególne, bo tutaj koty które doznały krzywdy od człowieka, maja swoje bezpieczne miejsce. Nie muszą sie bać, że ''tak zwany dobry człowiek'' wyrzuci je z ich piwnicy w której miały swoje miejsce, nie muszą sie martwic, że ''ten sam dobry człowiek zamknie drzwi klatki schodowej i zamarzną'' nie muszą sie martwić, że jak będą chore, to nikt im nie pomoże, kiedy cierpią.
Bo tutaj dzięki Pani Ani mają wszystko bezpieczne miejsce, dobre jedzenie i opiekę weterynaryjną, ale co najważniejsze WIELKĄ MIŁOŚĆ PANI ANI.
Do tego jednak dochodzi realna prawda, utrzymanie przytuliska kosztuje, to jest czynsz, światło. środki czystości jedzenie, usługi weterynaryjne. Prosimy o wpłaty i pomoc w utrzymaniu tego miejsca, aby koty które nie miały szczęścia trafić na dobrego człowieka, mogły mieć AZYL U PANI ANI.” ~ Bezpieczna łapa
 


Będą nowe gadżety zapraszamy Was do pomocy poprzez zakup ofiarowanych przedmiotów. Na facebook o prawej stronie wydarzenia jest opcja "zaproś znajomych" PROSIMY WAS o dodawanie znajomych aby do 14 lutego było nas tutaj dużo. Potrzeby karmy czy opłaty lekarza w przytulisku nigdy się kończą dlatego liczymy na Waszą pomoc w formie darowizny za przedmioty .
Regulamin:
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I PAMIĘTAJCIE O ZAPRASZANIU ZNAJOMYCH BO TO W GRUPIE SIŁA !!!

A ja Tworzę...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aby komentować nie musisz się rejestrować zostaw chociaż imię opcja - nazwa -

Copyright © 2016 Obrazem w słowo , Blogger