niedziela, 8 stycznia 2017

- drapak dla kota -

Gdy Kitek dostał ten drapak oszalał, oczywiście w rogu stoi wielki drapak, zakupiony na początku, na którym ani nie śpi ani nie drapie. 

Zauważyłam, że ten drapak jest przyjemniejszy w drapaniu przez mojego kota sądzę, że to kwestia materiału z jakiego został zrobiony. 

Skontaktowałam się z PRACOWNIA ŁAPKA  okazało się. że wykonują je wspaniali ludzie, którzy nie tylko są bardzo sympatyczni ale wychodzą z wielka chęcią potrzeby innym. Bardzo ich cenię ponieważ pomagają Pani Ani, dla której obecnie trwa bazarek, dlatego zachęcam Was do zajrzenia na ich stronę TUTAJ Poniżej ciekawostki z ich strony: 

Bezpieczeństwo drapaków

Przy zakupie i wyborze drapaka zawsze pytaj sprzedawcę z jakich materiałów jest on wykonany, to znaczy z jakich materiałów jest zbudowany drapak czy domek dla kota.
Przy produkcji drapaków niektórzy producenci używają płyt OSB, które w swoim składzie zawierają formaldehyd. Takie płyty, jeśli mają dużą zawartość formaldehydu nie powinny być używane do produkcji drapaka, z którym przecież Twój kot będzie miał bezpośrednią styczność. Ten związek jest szkodliwy dla zdrowia i życia twojego kota.
W Pracowni Łapka używamy dobrej jakość płyt wiórowych, nie korzystamy z tanich i niezdrowych płyt OSB.
Dbaj o zdrowie swojego kota.

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA - domki i drapaki dla kotów

Nasze doświadczenia wskazują na to, że każdy kot ma nieco inne potrzeby. Aby im sprostać działamy w Kociej Pracowni, żeby budować domki i drapaki dla kotów - dopasowane do kotów i ich indywidualnych potrzeb. Zamów produkt (domek lub drapak dla kota), podaj rozmiary, kolor itd. poprzez link DRAPAKI NA MIARĘ. Możesz wybrać rodzaj i kolor materiału, wysokość, szerokość, długość domku lub budki, czy drapaka. Z naszych doświadczeń wynika, iż najlepszą popularnością wśród kotów cieszą się przede wszystkim trwałe i wygodne budki, i takie właśnie polecamy.
W naszej ofercie nie znajdziesz produktów wykończonych "kudłatymi materiałami", ponieważ Twój kociak nie nacieszyłby się takim domkiem czy drapakiem zbyt długo, - polecamy produkty, które długo wytrzymują harce i są wytrzymałe na kocie kły i pazurki - prezentujemy na stronie, w zakładce SKLEP.
Nasze domki dla kotów i drapaki dla kotów budujemy z solidnych materiałów, odpornych zarówno na kocie wybryki jak i na kocie pazurki. Scianki budek i domków to mocne płyty, pokryty sizalem słupek to lite drewno, a obicie to trwały mocny materiał, dzięki czemu masz pewność wysokiej jakości produktów. To wszystko powoduje, że Twój kot będzie mógł cieszyć się domkiem lub drapakiem bardzo długo. Produkty z Pracowni ŁAPKA charakteryzują się wyjątkową trwałością, co osiągamy poprzez dobór mocnych i trwałych materiałów, z których produkowane są domki i drapaki dla kotów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aby komentować nie musisz się rejestrować zostaw chociaż imię opcja - nazwa -

Copyright © 2016 Obrazem w słowo , Blogger